HELL OF GALA HAKKINDA

Başarı Hikayesi

Serüvenimiz 2019 yılında Ilgaz Admin'in İnstagram üzerinden "Well_Come_to_Hell" adında bir İnstagram sayfası açmasıyla başladı.

Sayfamız büyümeye başladığında bir takipçimizin önerisi ile sayfamızın adı "HELL_OF_GALA" olarak değiştirildi. Ve bu bizim ilk ve en önemli dönüm noktamız oldu. 

Sayfamız büyüdükçe hitap ettiğimiz kitle de artıyor, yeni platformlara erişmemiz gerekiyordu. Bu doğrultuda aynı yıl HELL_OF_GALA Twiter hesabımızı açtık ve kitlemizi daha da büyüttük.

Tabi ki takipçi sayımızda günden güne artıyordu. Bu yükselme ile daha doğru haberler almak ve medyaya yansımayanları takipçileri ile paylaşmak için yeni kaynaklar ve insanlar tanıdık. Bu tanınırlığın getirdiği DOĞRU haberler ile Türkiye'de daha önce duyulmamış DOĞRU haberleri takipçilerimiz ile buluşturduk.

Sayfamızın belki de en büyük özelliklerinden bir tanesi de ÖZGÜN içerik ve formatlarımızdı. Galatasaray sayfalarına yön veren formatlarımız ile kitlemizi daha da büyütmeye devam etti ve bu büyüme ile HELL_OF_GALA YouTube kanalını açtık.

Güner geldi, geçti ve biz 1. yaşımıza girerken 10.000 takipçi olma onuruna eriştik. Bu yola tek başladık ama günler geçtikçe binlerce kişiyi tek bir amaçta, Galatasaray'ımızın menfaatlerini korumak için topladık. Atılan her mesaja cevap verdik, herkesin derdini dinledik... Ve buralara geldik.

Bu sayfanın tek Admini olarak kitlemiz ne kadar büyürse büyüsün size her türlü konuda yardımcı olmak ve Galatasaray'ımız ile ilgili DOĞRU haberleri paylaşmak beni çok mutlu ediyor.

İstediğiniz zaman İnstagram hesabımızdan ve sitemizden bizimle iletişime geçebilir ve bizi daha da yakından tanıyabilirsiniz :)