GALATASARAY'DA STADYUM IŞIKLARI BİLMECESİ...


Bundan birkaç gün önce Türk Telekom Stadyum'unun gece vakti ışıklarının açılması Galatasaray taraftarında transfer heyecanı yarattı.


Kısaca açıklamak gerekirse, Türk Telekom Stadyum'unun gece vakti ışıklarının açılması normal bir durum değil. Transfer ile alakasına gelirsek ışıkların açılmasının sebebi çekilen bir transfer tanıtım videosu olabilir. Galatasaray'ın ses getirecek transferleri de daha önce gece vakti stadyumda çektiği tanıtım videolarıyla açıkladığını göze alırsak bu ihtimal güçlük kazanıyor.


Peki ya bu transfer kim olabilir? Gündemimizde olan oyunculara bakarsak Halil Dervişoğlu İngiltere'den İstanbul'a geldi ve tanıtım filmi olmadan KAP'a bildirili. Onyekuru'da aynı şekilde yurt dışından ülkemize giriş yaptı ve tanıtım filmi olmadan KAP'a bildirildi.


Kısacası bu videonun çekilmesi için İstanbul'da oturan bir oyuncunun olması lazım çünkü yurt dışından İstanbul'a giriş yapmış bir isimin habercilere yakalanmama durumu yok.


Bu doğrultuda bir isim kalıyor. O kişi de İrfan Can Kahveci... Bir çok otoritede de takımı ile anlaşıldığı yönünde haberler çıkması böyle bir vidonun çekildiğini var sayarsak bu oyuncunun İrfan olduğunu güçleştiriyor.


Böyle bir video çekildi mi? Çekildiyse videoda bulunan oyuncu İrfan mı? Bilemeyiz ama bu durum er yada geç açıklığa kavuşacak, içiniz rahat olsun.


71 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör