ultrAslan'a nasıl üye olunur?

ultrAslan’A NASIL ÜYE OLUNUR


Bugün sizlere söz verdiğim gibi ultrAslan’a nasıl üye olabileceğiniz anlatacağım... Ama bundan önce hatırlatmak istediğim bazı durumlar var.


İlk olarak ultrAslan’a ürünleri için, hava atmak için veya farklı kişisel görüşleriniz için giriyorsanız hiç girmeyin, ki zaten buna oradaki büyüklerimiz ve diğer üye arkadaşlarımız da izin vermez...


Bunun dışında bizim gibi amacı Galatasaray olanlara “serseri” gözü ile bakanlara aldanıp bu oluşuma girmeye çekiniyorsanız, böyle bir saçmalık yok. ultrAslan’da herkes kardeştir, herkes eşittir. saygısızlığa ve kardeşlik duygusunu zadelemeye yönelik haraketlere İZİN VERİLMEZ... ultrAslan’ın tek amacı Galatasaray’dır, bu durumun serserilikle alakası YOKTUR. Bu oluşuma girdiğinizde herkes ile kardeş olursunuz ve kesinlikle hor görülme gibi bir durum yoktur.


Bu konulara değindikten sonra ultrAslan’a nasıl katılacağınızı anlatmaya başlayabiliriz...


ultrAslan YURTİÇİN'E NASIL ÜYE OLUNUR


ultrAslan Yurtiçi, ultrAslan gurubunun daha sahada olan ve her ilde ve Türkiye’nin çoğu ilçesinde bulunan bir oluşumdur. 


Bir Sivil Toplum kuruluşu gibi gerektiği zaman bulunduğu bölgedeki sorunlara çözüm arar, gerektiği zaman Türkiye’nin dört bir yanından maçlara katılır... 


ultrAslan Yurtiçi’nin dediğimiz gibi her ilde ve çoğu ilçede temsilcilikleri bulunmaktadır... her sezonun başında her temsilcilik isteğe göre alım yapmaktadır, bazı temsilcilikler bunu sosyal medya hesabından duyururken bazı temsilcilikler bunu duyurmaz. Bu doğrultuda alımların olup olmadığını veya ne zaman olacağını temsilciliklerin sosyal medya hesaplarından onlara ulaşarak veya bulunduğunuz konumda bu temsilciliğin bulunduğu bir yer veya üyeleri biliyorsanız onlarla da bu alımların ne zaman olduğunu sorabilirsiniz. Bununla beraber bazı temsilcilikler 18 yaş altı kişileri de üye olarak alırken bazı temsilcilikler almaz, bu sizin bulunduğunuz ilin temsilciliğine bağlıdır.


Üye olduğunuzda size bir ultrAslan Yurtiçi kimlik kartı verilir, bu kartlar üye alım dönemi kapandıktan sonra toplu bir şekilde basılır ve size teslim edilir. Bu sizin o temsilciliğe bağlı olduğunuzu gösterir.


bu temsilciliklerin bazıların iletişim numaralarına http://www.ultraslan.com/temsilciListe.asp?temsilID=1 adresinden ulaşabilirsiniz... Sizin için en iyi yol öncelikle bulunduğunuz il veya ilçenin temsilciliğinin sosyal medya hesabının olup olmadığı kontrol etmektir, en kısa iletişim yolu budur...


ultrAslan UNI’YE NASIL ÜYE OLUNUR


ultrAslan UNİ Türkiye’nin neredeyse tüm üniversitelerde bulunan, ultrAslan’ın üniversite ayağıdır. Genel olarak ultrAslan denilince akla gelen ilk oluşumlardandır. 


ultrAslan UNİ alımları her sezon Üniversite içerisinde veya farklı toplanma alanlarında açılan stantlarla gerçekleşir. Bu stantlara giderek size verilen formu doldurduğunuzda ultrAslan UNİ’nin bir parçası olabilirsiniz. Hangi üniversitede okuyorsanız o üniversitenin temsilciliğine katılma hakkınız vardır ve o üniversitede okuyan her öğrenci ultrAslan UNİ’ye katılabilir. 


Kampüsünüzdeki temsilciliğin ne zaman üye alımı yapacağını öğrenmek için her kampüsün olan sosyal medya hesaplarını takip edebilir veya katılmak istediğiniz kampüs size iletişim fırsatı veriyorsa o iletişim kanalından kendilerine ulaşabilirsiniz.


ultrAslan LİSE’ye NASIL ÜYE OLUNUR


ultrAslan LİSE, lise 1. sınıftan itibaren katılabileceğiniz ultrAslan’ın en genç üyelerinin bulunduğu oluşumdur ve ultrAslan'ın en aktif oluşumlarındandır.


Her sezon başında  http://www.ultraslanlise.org adresinden üye alımı yapılır. Üye olmak isteyenler site içerisinde doldurdukları formu ultrAslan LİSE’ye gönderdikten sonra her form incelenir ve buna göre ilinizdeki ultrAslan LİSE üyeliğiniz onaylanırsa sizinle iletişime geçilir ve bazı adımları tamamladıktan sonra ultrAslan LİSE bünyesine dahil edilirsiniz

Bazı ilçelerde ultrAslan LİSE temsilciliği bulunmadığından ultrAslan LİSE'ye katılamama durumu olabilir bu sizin okuduğunuz liseye bağlıdır. Bu durum her ilçede olacak bir şey değil, sadece bazı ultrAslan LİSE temsilciğinin bulunmadığı ilçelerde olabilir.


Her ultrAslan LİSE temsilciliğinin sosyal medya hesapları yoktur fakat olan il ve ilçedeki temsilcilikler sosyal medya hesaplarından da bu alımı duyurur, bazı temsilcilikler ise bizzat kendi alım yapar ve sizden onlara mesaj atmanızı talep edebilir.


ultrAslan LİSE’ye girmekte hiç bir yaş kriteri yoktur lise 1. sınıftan itibaren katılabilirsiniz ve üniversiteye geçtiğinizde de ultrAslan LİSE’de kalabilirsiniz. 


DİĞER ultrAslan BİRİMLERİNE NASIL ÜYE OLUNUR


ultrAslan Avrupa, ultrAslan HELL gibi oluşumların bildiğim kadarıyla bir alımları yok. Bu oluşumlara http://www.ultraslan.comsitesinin temsilcilikler ve alt guruplar kısmından iletişim adreslerini öğrenerek katılmak istediğinizi belirtebilirsiniz. 


ÖNEMLİ NOT!!!


ultrAslan içinden birden fazla alt guruba katılabilirsiniz. Örneğin ultrAslan Yurtiçine üyeyken ultrAslan LİSE’ye veya UNİ’ye üye olabilirsiniz, ancak bazı durumlarda guruplar bunu kabul etmeyebilir bu gibi bir durumu öğrenmek için bulunduğunuz gurubun yöneticisine bu soruyu yöneltebilirsiniz.


ultrAslan’DAKİ FALİYETLER...


ultrAslan’da yeri geldiği zaman pankart boyayıp yeri geldiği zaman voleybol, basketbol, futbol maçlarına gideceksiniz. Oradaki herkes ile abi kardeş olup, tek bir amaca, Galatasaray’ın menfaatleri için mücadele edeceksiniz. ultrAslan’a katılmak konusunda bir tereddütünüz varda kesinlikle olmasın, ultrAslan’a katılmak büyük bir şeref ve büyük bir onurdur...


Araştırmayı hazırlayan : Admin


  1. Aklınıza takılan bir soru varsa bizzat bana da sorabilirsiniz :)